Online Randevu Al

Lütfen randevu formunu eksiksiz doldurun.

Altın İğne

Altın iğne uygulaması ile amacı cildin daha sağlıklı ve genç görünmesi amaçlanır. Altın iğne Radyofrekans, “Ameliyatsız Cilt Gençleştirme” teknolojilerinde gelinen son noktadır. Mikroiğneli Radyofrekans Altın İğne yöntemi cilt gençleştirme ve leke tedavisi için uygulanabilmektedir. Altın iğnenin sahip olduğu özel tasarımlı altın kaplama mikro iğneler; cilt altını Radyo Frekans dalgalarıyla uyarıp, cildin hedeflenen derinliklerine ulaşılması sağlanır. Böylece ciltte iyileşme süreci başlar ve yeni kolajen ve elastin üretiminin hızlanmasına yardımcı olunur.

Aynı zamanda Altın İğne tedavisi cildin üst tabakasında hücre gelişim faktörlerini harekete geçirir. Son derece ağrısız bir uygulamadır, işlem sonrasında ciltte birkaç saat içinde geçecek kızarıklıklar oluşabilir ve hasta günlük yaşantısına dönebilir. 

Mikroiğneli Radyo frekans Altın İğne uygulamasından önce, işlem yapılacak bölge steril edilir ve bölgeye anestezik krem uygulanır.

Altın İğne Yöntemi ile:

Cildin daha parlak, gergin ve sağlıklı görünmesinde
İnce Kırışıklıkların giderilmesinde
Elastikiyet kaybının engellemesinde
Cildi sıkılaştırarak sarkmaların toparlanmasında
Cilt yenilenmesinde
Sivilce izlerinin giderilmesinde
Gözeneklerin sıkılaşmasında
Akne tedavisinde
Yanık izleri tedavisinde
Hamilelik çatlaklarında yardımcıdır. 
Altın İğne ile tek seansta ciltteki yenilenme gözle görülür bir şekilde farkedilebilir. Cilt altı onarımı işlem sonrasında da devam eder. İstenilen sonuçlara ulaşmak için gereken seans sayısı uygulama yapılacak olan bölgeye göre değişmektedir. Uygulama yapılan bölge mutlaka güneşten korunmalıdır ve düzenli olarak güneş koruyucu kremler kullanılmalıdır.

spa_treatments