Online Randevu Al

Lütfen randevu formunu eksiksiz doldurun.

Medikal Cilt Bakımı – Temel Cilt Bakımı

Medikal Cilt Bakımı – Temel Cilt Bakımı

Cilt mutlaka korunması gereken ve en çok yıpranan organdır. Gün boyu maruz kaldığı güneş ışınları, ısı değişiklikleri, hormonlu gıdalar ve dengesiz beslenme, sigara ve hatta uygun olmayan cilt bakım ürünlerinin kullanımına karşı korunmalıdır.

Ladies Beauty Center Cilt Bakımı Ekibi olarak olarak Yüzyıllardan beri süre gelen güzel olma isteği doğrultusunda belkide bedenimizin en önemli yerlerinden biri cildimizdir. Özellikle bayanlarda erkeklere oranlara daha önem gösterilen cilt konusunda son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile büyük yol kat edilmiştir. Cildinizde oluşan akne, leke, güneş lekesi, sivilce vb sıkıntıları hijyen ve modern koşullar altında tedavi ediyoruz. Artık pürüzsüz bebeksi bir cilde kavuşmanız hayal değil.


Zamanla oluşan kırışıklıklar, renk değişimleri, gevşeme ve sarkmayı uygun bir cilt bakım programı ile beraber her gün yapılan düzenli bakım uygulamalarıyla birlikte düzeltmek mümkündür.

Medikal cilt bakımı uygulaması ortalama 1-1,5 saat sürmektedir. 1.5 saat süren uygulamada önce cilt, uygun temizleme sütü ile temizlenir ve peeling yapılır. Buhar verilerek siyah noktalar, akne ve yağ kistleri temizlenir.

• Cildinize uygun temizleyiciyle cilt temizlenir.

• Cildinize uygun maske ile buhar işlemi uygulanır.

• Cildinizdeki siyah noktalar ve milialarınız temizlenir.

• Cildinize uygun tonik, serum ve maske hazırlanıp 15 dk. bekletilir.

• Yüksek frekans cihazıyla gözenekler dezenfekte edilir.

• Cildinize uygun nemlendirici ve güneş korucuyla işlem sonlandırılır.

Cildin ihtiyacına göre onarıcı ve nem verici serum ve maskelerle bakım tamamlanır.

spa_treatments