Online Randevu Al

Lütfen randevu formunu eksiksiz doldurun.

Medikal Masaj

Medikal masaj, uzman doktorlar tarafından teşhis edilip tedavisine başlanan hastalıklarınıza destek sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırmaktadır. Uzman hekim tedavi planının bir parçası olarak spesifik problemlere yönelik özel masaj tekniklerinin uygulandığı masaj seanslarıdır.

Medikal masaj teknikleri, sağlıklı bireylerin anatomik ve fizyolojik yapısında koruyucu ve kuvvetlendirici etki gösterirken, aşağıdaki listenin daha da genişletilebileceği rahatsızlıklarda bütüncül tedavinin önemli bir parçası olur.

Boyun, sırt, bel, eklem, kas ağrıları, Boyun fıtığı, Bel fıtığı, Omurgadaki doğal yapının bozulması (skolyoz, düzleşme, kamburluk, lordoz), Kuyruk sokumu rahatsızlıkları, Pelvis bölgesi sorunları, Bursit, Tendinit, Karpal tünel sendromu, Tenisçi dirseği, Golfçü dirseği, Tortikolis, Diz hastalıkları, Ankilozan Spondilit, Behçet Hastalığı gibi hastalıkların tedavisinde bütüncül destek terapi görevini üstlenir.

İskelet ve kas sistemini olumsuz yönde etkileyen hastalıklara karşı risk taşıyan meslek çalışanları, düzenli olarak medikal masaj seansları almalıdırlar. Sporcular müsabaka zamanı yapılması gerekli olan spor masajına ek olarak medikal masaj seanslarından kondisyonlarını destekleyici ve sakatlanmaların önlemesi yönünde fayda sağlarlar. Enstrümanistler, çalgılarının sebep olabileceği hastalıklardan korunmak için veya oluşan hastalıklarının tedavisi aşamasında medikal masaj seansları alabilirler.

Medikal masajın seans sayısı, ilk seans sonrası terapistiniz tarafindan belirlenir ve devamlılığı terapinin etkili olması için çok önemlidir.

Medikal masaj, her bireye (kadın-erkek) ve yaş grubuna uygulanabilen masaj seanslarını kapsamaktadır.
 

spa_treatments