Online Randevu Al

Lütfen randevu formunu eksiksiz doldurun.

Microblading

Kaş Kontür Nasıl Yapılır?
Kaş kontür konusunda ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız. Herkesin yüz ifadesine, hatlarına ve ihtiyacına göre farklı bir kaş kontür uygulamasına ihtiyacı vardır. Bu nedenle kaş kontür işlemi, yüze en çok yakışan kaş modelinin tespiti ile başlar. On çizimde kararlaştırılan model, sonrasında kıl ve 3D çizim tekniği ile yüze uygulanır. İnce renklendirme ile kaslar doğal bir görünüm kazanır.

Kaş kontür uygulaması sırasına yapılan çizim işlemi, tamamiyle ağrısızdır. İşlem süresi uygulanacak kaş yoğunluğuna göre 1.5 ila 2 saat arasında değişmektedir. Makyaj yaptırmaktan hiçbir farkı yoktur. İşlem gerçekleştirildikten 20 gün sonra, rötuşlar tamamlanarak kaslar ideal görünümüne kavuşur. Kullanma süresi, kullanıcının yapısal özellikleri ve yaşam şartları göz önüne alındığında 6 aydan iki yıla kadar kalıcılık göstermektedir. Bu sürede hayatınızı, kendimize sınır koymadan rahatlıkla yaşayabilirisiniz.

Kaşlar Ön Planda: Kaş Kontür Highlight Uygulaması Stüdyomuzun kaş kontür konusunda uyguladığı bir başka teknik ise kaş kontür highlight uygulamasıdır. Highlight tekniğinde, açık renkler aracılığıyla yaratılan ışık efekti, yapılan işlemi ön plana çıkarır. Bu işlem, kaş kontür uygulamasından ayrı olarak gerçekleştirilmektedir.

Yüze ifade katan, simetriyi sağlayan, bakışları derinleştiren ve çehreye anlam kazandıran en önemli unsur kaslardır. Yüz hatları ile uyumlu, doğal formda ve renkte kaslar ile; yeni ve taze bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kaş kontür, bu noktada aradığınız güzellik uygulaması olabilir. Doğal, size yakışan ve sağlıklı kaslar için tavsiye edilen uygulama budur.

Kaş Kontür Nedir? Güzellik endüstrisi, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. İnovasyonları her daim takip eden Ladies Beauty Center, kaş kontür konusunda da en son teknolojiyi uygulamakta. Bunlardan bir tanesi de kaş kontür. Kaş kontür, renk pigmentlerinin, kaş bölgesindeki derinin alt tabakasına işlenmesi ile yapılır. Bu açıdan bir nevi geçici dövme görevi görmektedir. Tamamen sağlıklı ve tehlikesiz bir yöntemdir.

Kaşla İlgili Problemlere Çözüm Pek çok kişi kaşları ile problemler yaşıyor. Doğuştan düzensiz bir çizgiye sahip kaşlar, yüzün ifadesini istenilenden uzağa çekebiliyor. Hastalık veya yanlış işlemler gibi çeşitli nedenlerle dökülmüş kaşlar, yine sık karşılaşılan sebepler arasında. Bir ince bir kalın modasına uymak için sık sık alınan kaşlar, deyin yerindeyse küsüyor, ve istenilmeyen bir görünüm alıyor.

Yüzde güzelliğin en belirleyici unsurlarından bir tanesi simetridir. Yüzünde altın oran olan kişiler, her çağda daha güzel görünmektedir. Her ne kadar ideal güzellik anlayışı simetriden geçse de, vücudumuzda iki adet olan hiçbir organ birbiri ile aynı değildir. Bu kurala kaslar da dahil… İnsanların çağlar boyunca kaslarını biçimlendirme çabası, aslında simetriyi sağlamaya çalışmaktan geçiyor.

Bu gibi sorunlar karşısında pek çok kişinin ilk gerçekleştirdiği uygulama, kaşları boyamak oluyor. Her ne kadar bu kısa vadede sonuç veren bir metod olsa da, pek çok aksaklığı da beraberinde getiriyor. Kaş kıllarının kendi tonunda kaş boyası bulmak, karşılasına büyük problemlerden. Kaş boyama işleminin sürekli tekrarlanması, uzun vadede hem zaman hem de para kaybını beraberinde getiriyor. Üstelik kalitesiz kimyasallardan elde edilmiş kaş boyaları, kaslarınızın uzun vadede daha fazla zarar görmesine neden olabilir. Oysa kaş kontür size çok daha kalıcı ve kullanışlı bir alternatif sunar. Gündelik hayatınızı dilediğiniz gibi yaşarken, kaslarınızın görünümü hakkında endişe etmenize gerek kalmaz.


spa_treatments