Online Randevu Al

Lütfen randevu formunu eksiksiz doldurun.

Thermage Yüz Germe

Seansları 30 dakika ile 60 dakika arasında değişken olan Thermage yüz germe operasyonunun pek çok artı yönü var. Tek seans bir uygulama ile 1 yıldan başlayarak 2 yıla kadar uzanan bir etki süresi mümkündür. Tek sefer uygulandıktan sonra uzman görüşleri ise bu süreç sonunda tekrardan yenilenmesi gerektiği yönündedir. Bunun sebebine baktığımızda da kolajen üretimini dengede tutmak, genç ve gergin cildin yapısını kalıcı kılmaktır.

 

Thermage İle Ameliyatsız Yüz Gerdirmek
Thermage ameliyatsız yüz germe işlemi derinin alt katmanlarına odaklanmış radyo frekanslarıyla başarılmaktadır. Bu sayede de bıçak altına yatmadan estetik olmanın rahatlığını ve konforunu hissedebilirsiniz. Üstelik herhangi bir iz kalmayacağı gibi acı ve ağrı hissiyatıyla hayatınızın belirli bir bölümünü sorun yaşayarak geçirmemiş olursunuz.

 

Sabah kliniğe gitmek suretiyle Thermage ile yüz germe operasyonuna başlanabilir. Henüz öğlen olmadan tüm işlemler tamamlanmış ve işinizin başına dönmüş olursunuz. Bu kadar kısa sürede tamamlanan ve maksimum bir saat süreyle mükemmel sonuçlar veren bu metodun uygulanabilirliği günden güne artmaktadır. Kolajen üretimini tetikleyen radyo frekanslarının tahrip olmuş cilt liflerini odaklayarak gönderilmesi kesin sonuç doğurmaktadır.

spa_treatments